MSI1967H24B-BBR
Description
FAN IMP MTRZD 190X67MM 24VDC
DataSheet
MSI1967H24B-BBR PDF
Type Description
Series:MSI1967
Package:Box
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Round - 190mm Dia
Width:67.00mm
Air Flow:358.0 CFM (10.02m³/min)
Static Pressure:1.830 in H2O (455.8 Pa)