G9225X12B-FSR-TF
Description
FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
DataSheet
G9225X12B-FSR-TF PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 92mm L x 92mm H
Width:25.00mm
Air Flow:66.0 CFM (1.85m³/min)
Static Pressure:0.240 in H2O (59.8 Pa)