MR9225E24B2-FSR
Description
FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
DataSheet
MR9225E24B2-FSR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 92mm L x 92mm H
Width:25.00mm
Air Flow:99.0 CFM (2.77m³/min)
Static Pressure:0.490 in H2O (122.1 Pa)