MR9238M12B1-FSR
Manufacturer
Mechatronics
VIGOR # :
Description
FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
MR9238M12B1-FSR PDF
Type Description
Series:MR9238
Package:Box
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 92mm L x 92mm H
Width:38.00mm
Air Flow:131.0 CFM (3.67m³/min)
Static Pressure:0.880 in H2O (219.2 Pa)