QYW12025048BS-12
Description
Q-SERIES FAN EXTRA HIGH W/PWM
DataSheet
QYW12025048BS-12 PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:48VDC
Size / Dimension:Square - 120mm L x 120mm H
Width:25.00mm
Air Flow:181.0 CFM (5.07m³/min)
Static Pressure:1.000 in H2O (249.1 Pa)
Features:-
Noise:60.5dB(A)
Power (Watts):19.2 W