MSI1380H48B2-BBR
Description
FAN IMP MTRZD 133X80MM 48VDC
DataSheet
MSI1380H48B2-BBR PDF
Type Description
Series:MSI1380
Package:Box
Part Status:Active
Voltage - Rated:48VDC
Size / Dimension:Round - 133mm Dia
Width:80.50mm
Air Flow:177.1 CFM (4.96m³/min)
Static Pressure:1.780 in H2O (443.4 Pa)