E9225E24B-FSR-L22
Manufacturer
Mechatronics
VIGOR # :
Description
FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
E9225E24B-FSR-L22 PDF
Type Description
Series:E9225
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 92mm L x 92mm H
Width:25.00mm
Air Flow:56.0 CFM (1.57m³/min)
Static Pressure:0.280 in H2O (69.7 Pa)