F8025S12B2-FHR-TTL
Description
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
DataSheet
F8025S12B2-FHR-TTL PDF
Type Description
Series:F8025-H
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 80mm L x 80mm H
Width:25.00mm
Air Flow:26.0 CFM (0.728m³/min)
Static Pressure:0.070 in H2O (17.4 Pa)