G1238H24B1-FSR-WS
Description
FAN AXIAL 120X38MM TACH 24VDC
DataSheet
G1238H24B1-FSR-WS PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 119mm L x 119mm H
Width:38.00mm
Air Flow:141.2 CFM (3.95m³/min)
Static Pressure:0.410 in H2O (102.1 Pa)