G4015M12B-RSR
Description
FAN AXIAL 40X15MM 12VDC
DataSheet
G4015M12B-RSR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 40mm L x 40mm H
Width:15.00mm
Air Flow:6.0 CFM (0.168m³/min)
Static Pressure:0.160 in H2O (39.8 Pa)