MS2507M12D1-RSR
Manufacturer
Mechatronics
VIGOR # :
Description
FAN AXIAL 25X7.4MM SLEEVE 12VDC
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
MS2507M12D1-RSR PDF
Type Description
Series:MS2507
Package:Box
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 25mm L x 25mm H
Width:7.40mm
Air Flow:1.6 CFM (0.045m³/min)
Static Pressure:0.120 in H2O (29.9 Pa)