F8025H12B-FHR-CC
Description
FAN AXIAL 80X25MM CC 12VDC
DataSheet
F8025H12B-FHR-CC PDF
Type Description
Series:F8025-H
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 80mm L x 80mm H
Width:25.00mm
Air Flow:40.0 CFM (1.12m³/min)
Static Pressure:0.170 in H2O (42.3 Pa)