F6025L12B-FHR
Description
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
DataSheet
F6025L12B-FHR PDF
Type Description
Series:F6025-H
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 60mm L x 60mm H
Width:25.00mm
Air Flow:14.0 CFM (0.392m³/min)
Static Pressure:0.140 in H2O (34.9 Pa)