F8025X12B1-RSR
Description
FAN AXIAL 80X25MM TACH 12VDC
DataSheet
F8025X12B1-RSR PDF
Type Description
Series:F8025
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 80mm L x 80mm H
Width:25.00mm
Air Flow:51.0 CFM (1.43m³/min)
Static Pressure:0.180 in H2O (44.8 Pa)