MR1225M24B2-FSR
Description
FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
DataSheet
MR1225M24B2-FSR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 120mm L x 120mm H
Width:25.00mm
Air Flow:122.1 CFM (3.42m³/min)
Static Pressure:0.380 in H2O (94.6 Pa)