MR4020L12B1+6-RSR
Description
FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
DataSheet
MR4020L12B1+6-RSR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 40mm L x 40mm H
Width:20.00mm
Air Flow:9.4 CFM (0.263m³/min)
Static Pressure:0.160 in H2O (39.8 Pa)