F8025E24B-FHR-CC
Description
FAN AXIAL 80X25MM CC 24VDC
DataSheet
F8025E24B-FHR-CC PDF
Type Description
Series:F8025-H
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 80mm L x 80mm H
Width:25.00mm
Air Flow:46.0 CFM (1.29m³/min)
Static Pressure:0.210 in H2O (52.3 Pa)