MA1751U48B-FSR
Description
FAN AXIAL 172X50.8MM 48VDC WIRE
DataSheet
MA1751U48B-FSR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:48VDC
Size / Dimension:Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Width:50.80mm
Air Flow:324.8 CFM (9.09m³/min)
Static Pressure:0.980 in H2O (244.0 Pa)