MSI1769H48B-BBR
Description
FAN IMP MTRZD 175X69MM 48VDC
DataSheet
MSI1769H48B-BBR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:48VDC
Size / Dimension:Round - 175mm Dia
Width:69.00mm
Air Flow:345.0 CFM (9.66m³/min)
Static Pressure:1.800 in H2O (448.4 Pa)