MR8025E24B1+6-FSR
Description
FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
DataSheet
MR8025E24B1+6-FSR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 80mm L x 80mm H
Width:25.00mm
Air Flow:67.0 CFM (1.88m³/min)
Static Pressure:0.370 in H2O (92.2 Pa)