EYW12038012BS-12
Manufacturer
YS Tech USA
VIGOR # :
Description
E-SERIES FAN EXTRA HIGH W/PWM
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
EYW12038012BS-12 PDF
Type Description
Series:EYW12038
Package:Box
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 120mm L x 120mm H
Width:38.00mm