NYW04010012LS-12
Manufacturer
YS Tech USA
VIGOR # :
Description
N-SERIES FAN EXTRA HIGH W/PWM
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
NYW04010012LS-12 PDF
Type Description
Series:NYW04010
Package:Box
Part Status:Obsolete
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 40mm L x 40mm H
Width:10.50mm