EYW06015012LL-12
Manufacturer
YS Tech USA
VIGOR # :
Description
Q-SERIES FAN LOW SPEED W/PWM
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
EYW06015012LL-12 PDF
Type Description
Series:EYW06015
Package:Box
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 60mm L x 60mm H
Width:15.00mm