TG-A1450-15-15-0.5
Description
THERM PAD A1450 15X15X0.5MM
DataSheet
TG-A1450-15-15-0.5 PDF
Shape:Square
Outline:15.00mm x 15.00mm
Thickness:0.0197" (0.500mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:14.5W/m-K