TG-A486A-320-320-5.0-1A
Description
THERM PAD 320MMX320MM W/ADH
DataSheet
TG-A486A-320-320-5.0-1A PDF
Type Description
Series:H48-6A
Shape:Square
Outline:320.00mm x 320.00mm
Thickness:0.197" (5.00mm)
Material:Silicone Elastomer
Adhesive:Adhesive - One Side
Backing, Carrier:-
Color:Henna
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:4.0W/m-K