SPK10-0.006-00-86
Description
THERM PAD 39.62MMX26.67MM BEIGE
DataSheet
SPK10-0.006-00-86 PDF
Part Status:Active
Usage:TO-3
Type:Pad, Sheet
Shape:Rhombus
Outline:39.62mm x 26.67mm
Thickness:0.0060" (0.152mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:1.3W/m-K