SPK10-0.006-00-11.512
Description
THERM PAD 304.8MMX292.1MM BEIGE
DataSheet
SPK10-0.006-00-11.512 PDF
Part Status:Active
Usage:-
Type:Pad, Sheet
Shape:Rectangular
Outline:304.80mm x 292.10mm
Thickness:0.0060" (0.152mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:1.3W/m-K