TGF60-07870787-039
Description
THERM PAD 199.9MMX199.9MM GRAY
DataSheet
TGF60-07870787-039 PDF
Type Description
Series:TGF60
Shape:Square
Outline:199.90mm x 199.90mm
Thickness:0.0390" (0.991mm)
Backing, Carrier:-
Color:Gray
Thermal Resistivity:0.50°C/W
Thermal Conductivity:6.0W/m-K