SUPERTHERMAL-B132-10-02-1500-1500
Description
PAD SUPER B132 1MM 150X150MM
DataSheet
SUPERTHERMAL-B132-10-02-1500-1500 PDF
Shape:Square
Outline:150.00mm x 150.00mm
Thickness:0.0390" (0.991mm)
Material:Silicone
Adhesive:Adhesive - Both Sides
Backing, Carrier:Polyethylene-Terephthalate (PET)
Color:Gray
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:13.2W/m-K