GP1500-0.080-02-0404
Description
THERM PAD 101.6MMX101.6MM BLACK
DataSheet
GP1500-0.080-02-0404 PDF
Type:Pad, Sheet
Shape:Square
Outline:101.60mm x 101.60mm
Thickness:0.0800" (2.032mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:1.5W/m-K