GPHC3.0-0.040-02-0816
DataSheet
GPHC3.0-0.040-02-0816 PDF
Shape:Rectangular
Outline:406.40mm x 203.20mm
Thickness:0.0400" (1.016mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:3.0W/m-K