SP400-0.009-00-03
Description
THERM PAD 39.7MMX26.67MM GRAY
DataSheet
SP400-0.009-00-03 PDF
Part Status:Active
Usage:TO-3
Type:Pad, Sheet
Shape:Rhombus
Outline:39.70mm x 26.67mm
Thickness:0.0090" (0.229mm)
Color:Gray
Thermal Resistivity:1.40°C/W
Thermal Conductivity:0.9W/m-K