SPK10-0.006-00-25
Description
THERM PAD 25.4MMX6.6MM BEIGE
DataSheet
SPK10-0.006-00-25 PDF
Part Status:Active
Usage:DO-5
Type:Pad, Sheet
Shape:Round
Outline:25.40mm x 6.60mm
Thickness:0.0060" (0.152mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:1.3W/m-K