TG-A375S-320-320-1.0-0
Description
THERM PAD 320MMX320MM GRAY
DataSheet
TG-A375S-320-320-1.0-0 PDF
Type Description
Series:L37-5S
Usage:-
Type:Pad, Sheet
Shape:Square
Outline:320.00mm x 320.00mm
Thickness:0.0394" (1.000mm)
Backing, Carrier:-
Color:Gray
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:1.6W/m-K