TG-A6200-24-21.01-2.0
Description
THERMAL PAD 24X21.01MM BLUE
DataSheet
TG-A6200-24-21.01-2.0 PDF
Type Description
Series:TG-A6200
Package:Box
Type:Pad, Sheet
Shape:Rectangular
Outline:24.00mm x 21.01mm
Thickness:0.0790" (2.000mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:6.2W/m-K