TG-A6200-100-100-2.5
Description
SILICONE THERMAL PAD 100X100X2.5
DataSheet
TG-A6200-100-100-2.5 PDF
Type Description
Series:TG-A6200
Package:Bulk
Type:Pad, Sheet
Shape:Square
Outline:100.00mm x 100.00mm
Thickness:0.0984" (2.500mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:6.2W/m-K