TG-A486C-320-320-5.0-0
Description
THERM PAD 320MMX320MM GRAY
DataSheet
TG-A486C-320-320-5.0-0 PDF
Type Description
Series:H48-6C
Shape:Square
Outline:320.00mm x 320.00mm
Thickness:0.197" (5.00mm)
Material:Silicone Elastomer
Adhesive:-
Backing, Carrier:-
Color:Gray
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:3.2W/m-K