TG-A1250-5-5-0.5
Description
THERM PAD A1250 5X5X0.5MM
DataSheet
TG-A1250-5-5-0.5 PDF
Shape:Square
Outline:5.00mm x 5.00mm
Thickness:0.0197" (0.500mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:12.5W/m-K