TG-A6200-15-15-1.5
Description
THERM PAD A6200 15X15X1.5MM
DataSheet
TG-A6200-15-15-1.5 PDF
Type Description
Series:TG-A6200
Package:Bulk
Type:Pad, Sheet
Shape:Square
Outline:15.00mm x 15.00mm
Thickness:0.0591" (1.500mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:6.2W/m-K