SP400-0.009-00-09
Description
THERM PAD 9.14MM DIA GRAY
DataSheet
SP400-0.009-00-09 PDF
Part Status:Active
Usage:TO-5
Type:Pad, Sheet
Shape:Round
Outline:9.14mm Dia
Thickness:0.0090" (0.229mm)
Color:Gray
Thermal Resistivity:1.40°C/W
Thermal Conductivity:0.9W/m-K