TG-AL373-320-320-0.5-0
Description
THERM PAD 320MMX320MM YELLOW
DataSheet
TG-AL373-320-320-0.5-0 PDF
Type Description
Series:L37-3
Shape:Square
Outline:320.00mm x 320.00mm
Thickness:0.0197" (0.500mm)
Material:Silicone Elastomer
Adhesive:-
Backing, Carrier:Fiberglass
Color:Yellow
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:1.7W/m-K