T69-225-225-0.017-0
Manufacturer
t-Global Technology
VIGOR # :
Description
THERM PAD 225MMX225MM GRAY
Catalog
Thermal - Pads, Sheets
DataSheet
T69-225-225-0.017-0 PDF
Type Description
Series:T69
Package:Box
Part Status:Active
Usage:-
Type:Graphite-Pad, Sheet
Shape:Square
Outline:225.00mm x 225.00mm
Thickness:0.0007" (0.017mm)
Material:Graphite
Adhesive:-
Backing, Carrier:-
Color:Gray
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:11W/m-K