TG-A6200-20-20-4.0
Description
THERM PAD A6200 20X20X4MM
DataSheet
TG-A6200-20-20-4.0 PDF
Type Description
Series:TG-A6200
Package:Bulk
Type:Pad, Sheet
Shape:Square
Outline:20.00mm x 20.00mm
Thickness:0.157" (4.00mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:6.2W/m-K