TG-A4500-30-30-5.0
Description
THERM PAD A4500 30X30X5MM
DataSheet
TG-A4500-30-30-5.0 PDF
Type Description
Series:TG-A4500
Shape:Square
Outline:30.00mm x 30.00mm
Thickness:0.197" (5.00mm)
Material:Silicone
Adhesive:Tacky - Both Sides
Backing, Carrier:-
Color:Purple
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:4.5W/m-K