TG-A6200-11-11-1.0
Description
THERMAL PAD 11X11MM BLUE
DataSheet
TG-A6200-11-11-1.0 PDF
Type Description
Series:TG-A6200
Package:Box
Type:Pad, Sheet
Shape:Square
Outline:11.00mm x 11.00mm
Thickness:0.0394" (1.000mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:6.2W/m-K