TG-A1450-20-20-1.5
Description
THERM PAD A1450 20X20X1.5MM
DataSheet
TG-A1450-20-20-1.5 PDF
Shape:Square
Outline:20.00mm x 20.00mm
Thickness:0.0591" (1.500mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:14.5W/m-K