TG-APC94-320-320-4.0-0
Description
NON-SILICONE THERMAL PAD 320X320
DataSheet
TG-APC94-320-320-4.0-0 PDF
Type Description
Series:PC94
Package:Bulk
Shape:Square
Outline:320.00mm x 320.00mm
Thickness:0.157" (4.00mm)
Backing, Carrier:-
Color:Red
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:4.2W/m-K