TG-A4500-100-100-3.0
Description
SILICONE THERMAL PAD 100X100X3.0
DataSheet
TG-A4500-100-100-3.0 PDF
Shape:Square
Outline:100.00mm x 100.00mm
Thickness:0.118" (3.00mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:4.5W/m-K