LI98-320-320-0.25
Description
THERM PAD 320MMX320MM W/ADH WHT
DataSheet
LI98-320-320-0.25 PDF
Usage:-
Type:Sheet, Tape
Shape:Square
Outline:320.00mm x 320.00mm
Thickness:0.0100" (0.254mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:0.9W/m-K