TG-A1450-325-325-0.8
Description
THERMAL PAD 325X325MM RED
DataSheet
TG-A1450-325-325-0.8 PDF
Shape:Square
Outline:325.00mm x 325.00mm
Thickness:0.0310" (0.787mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:14.5W/m-K